Cпеціалізоване видання, призначене для медичних установ та лікарів.
19 травня 2026

Близько 170 мільйонів гривень податків сплатила «Дарниця» за перший квартал поточного року

За підсумками діяльності першого кварталу 2026 року фармкомпанія «Дарниця» сплатила до бюджету близько 170 млн гривень податків і зборів. Це щоденний внесок біля 1,9 млн гривень у зміцнення обороноздатності держави.

Загалом від початку повномасштабного вторгнення «Дарниця» сплатила до бюджету майже 2,5 млрд гривень податків і зборів. Крім того, компанія послідовно допомагає ліками, коштами та іншими ресурсами країні. 

У період з 2022 року - 1 квартал 2026 року (включно) «Дарниця», Zagoriy Foundation та родина Загоріїв надали Україні допомоги на близько 1,4 млрд грн. Це стало послідовним проявом підтримки країни ліками, коштами та іншими ресурсами, які є важливими в умовах її обороноздатності.
 

Поділитися