Дарниця увійшла до рейтингу компаній, що реалізують стратегії сталого розвитку
Фармацевтична компанія “Дарниця” увійшла до Рейтингу сталого розвитку-2021. В рейтинг включені компанії з різних сфер, які реалізують стратегії з урахуванням Цілей сталого розвитку. “Дарниця” стала однією з двох фармацевтичних компаній, які своєю діяльністю сприяють позитивним змінам у суспільстві.
Цілі сталого розвитку, сформульовані Генеральною асамблеєю ООН, – це набір критеріїв, реалізація яких спрямована на подолання бідності, захист планети та забезпечення миру і добробуту людей.
Своєю діяльністю “Дарниця” сприяє підтримці здоров’я, утвердженню прогресивної освіти та розвитку культури в Україні, а також реалізує політику зменшення впливу на довкілля.
Дмитро Шимків, голова ради директорів Darnitsa Group: “Дарниця” підтримує глобальну тенденцію стійкого розвитку бізнесу, тому ми взяли на себе додаткові зобов’язання і системно працюємо над їх реалізацією. Наразі “Дарниця” перебуває у стадії трансформації, тому для нас важливо, щоб активне зростання компанії супроводжувалося позитивними перетвореннями для блага суспільства і довкілля. В 2020 році ми направили на ці цілі понад 14 млн гривень”.
Як лідер фармацевтичного ринку “Дарниця” фокусується на розширенні доступності лікування ефективними і безпечними препаратами, а найбільш вразливі категорії людей компанія безкоштовно забезпечує медикаментами завдяки партнерству з недержавними організаціями. З 2015 року “Дарниця” системно співпрацює з громадським сектором в напрямку розвитку прогресивної освіти, з метою впровадження в Україні сучасних освітніх форматів навчання та сприяння вихованню лідерів в молодіжному середовищі. Компанія має більш ніж 10 річний досвід впровадження екологічних ініціатив, зокрема, - енергоефективних технологій на виробництві, відповідального поводження з відходами, масштабування принципів “зеленого офісу” та виховання еко-відповідальної культури серед працівників.
Рейтинг сталого розвитку-2021 укладений експертами журналів “Гроші” та “Кореспондент” в партнерстві з Мережею Глобального договору ООН в Україні. При складанні рейтингу враховувалася наявність у компаніях антикорупційних процедур та практик, гендерна збалансованість у вищих органах управління, рівень компенсації оплати праці, наявність соціально направлених програм, фінансування проектів з енергомодернізації та динаміки скорочення вуглецевого сліду.