Підтримуючи майбутніх фармацевтів, «Дарниця» долучилася до студентської конференції
Представники фармацевтичної компанії «Дарниця», яка є одним із лідерів на українському ринку лікарських засобів, взяли участь у Першій студентській фармацевтичній конференції. Захід відбувся з нагоди 25-річчя фармацевтичного факультету Національного медичного університету імені О. Богомольця.
В межах Меморандуму про співпрацю, який було укладено між «Дарницею» та керівництвом Національного медичного університету, на конференції виступили директор з корпоративних комунікацій «Дарниці» Василь Губарець та відповідальний за фармаконагляд, керівник групи В’ячеслав Турок.
Учасники конференції дізналися про імплементацію регуляторних аспектів та проактивних дій фармакологічного нагляду протягом життєвого циклу лікарського засобу, а також змогли ознайомитися з основами відповідальної комунікаційної стратегії «Дарниці», специфікою зв’язків з громадськістю та представниками бізнес-спільноти.
«Наша співпраця з університетом імені Богомольця вже має перші практичні результати, і вони надзвичайно важливі. Те, що сучасні, реальні підходи до роботи у фармакології обговорюються майбутніми молодими науковцями, стають частиною освітнього процесу вже зараз – це гарантія успішного майбутнього усієї галузі», – вважає Василь Губарець.
Для активної взаємодії зі студентами «Дарниця» також співпрацює з Українською фармацевтичною студентською асоціацією UPSA.
Разом з UPSA лідер української фармацевтичної галузі реалізує менторську програму Pharm Buddy, в межах якої співробітники «Дарниці» виступають менторами студентів.
Ця програма допомагає майбутнім фармацевтам освоїти додаткові аспекти професійного життя.
Співробітники «Дарниці» будують для студентів спеціальностей «Фармація», «Промислова фармація» та «Біотехнологія» індивідуальні навчальні плани, щоб допомогти досягти найкращих результатів.
«Можливість отримувати практичний досвід «з перших рук» є необхідною для всіх студентів, незалежно від напряму та спеціальності. Але для студентів-фармацевтів вона критична. Якщо говорити про фармаконагляд – це ж не просто дотримання стандартів якості та безпеки, а відповідальність перед споживачем, пацієнтом, турбота про його здоров’я та життя. Такі аспекти постійно мають бути в центрі уваги молодих фахівців», – вважає В’ячеслав Турок.